İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARIEzinesu.com’da "Koşulsuz İade" Hakkına Sahipsiniz

Herhangi bir nedenle iade etmek istediğiniz, yeniden satılabilirlik özelliği taşıyan ürünün iade süresi, teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gündür.
İadeye konu olan ürünü; fatura nüshaları, etiketi, orijinal kutusu ve ambalajı, gönderilen tüm aksesuarları varsa hediyesi ile birlikte, ürünü iade almak için gelen personelimizde bulunan iade formunu eksiksiz doldurarak ve imzalayarak (385 Sayılı Vergi Usul Kanunu uyarınca, iade işlemlerinizin gerçekleşmesi için iade formu doldurulmuş ve imzalanmış olmalıdır.) 
 
İade ürün/ürünlerin personelimizin gelip iade şartlarına uygunluğunun kontrolünden sonra, ürün bedelinin geri iadesi yapılacaktır. İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren; ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek, kredi kartınıza iade edilir. Ödemenizi kapıda ödeme yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz, iade işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanması için lütfen; şahsınıza ait banka adı, banka hesap numarası ile IBAN bilgilerinizi info@ezinesu.com adresine iletmenizi rica ederiz.  Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır.

İadelerde dikkat etmeniz gereken noktalar;

Ürünü personelimize veririken aldığınız gibi eksiksiz ve su ve tüp ürünlerinde emniyet şeritlerinin açılmamış olması gerekmektedir Aksi takdir de iade işleminiz gerçekleştirilmeyecektir. İade işlem süresi maksimum 15 (onbeş) iş günüdür. Bu süreç zarfında iade işleminiz gerçekleştirilip sistemde kayıtlı olan e-mailinize bilgilendirme yapılacaktır.
Size daha iyi bir hizmet verebilmek için iadelerde lütfen faturanın alt yüzünde bulunan bilgileri doldurunuz ;

Ürün Adı - Adedi - İade Nedeni
İade kapsamı dışında kalan ürünler;

Değişim yada iade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kullanılmamış, paketi hasar görmemiş, tekrar satılabilme özelliği bozulmamış olması, orjinal kutusu ile birlikte geri gönderilmesi gerekmektedir. Kullanılmış,paketi hasar görmüş,varsa tüm aksesuarları ve orjinal kutusu ile birlikte gönderilmeyen iadeler kabul edilmeyecektir.